İnventus Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Hakkımızda

İnventus Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Profili

Yazılım üretimi amacıyla 2011 yılında kurulmuş olan İnventus Bilişim, katma değerini kendi ürettiği yazılımlarla sağlayan bağımsız yazılım üretim şirketlerindendir.Yazılım sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro ile kurulan İnventus Bilişim, sektör ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirerek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

 

Yazılım konusunda ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'nin en iyisi olma amacıyla yolumuza devam ederek, uzman olduğumuz konularda başarılı ve örnek bir şirket olmak. Kaliteyi uygun fiyatla sunarak insanların işlerini pratikleştirmek, daha sağlıklı bir yaşam kalitesini yakalayarak, çevreye duyarlı, bilgi birikimimizi ve yüksek teknolojimizle farkı yaratan bir şirket olmak.Sektörde başarıya dönüştürdüğümüz gücümüzü; önceliklerimize uygun olarak belirlediğimiz ve sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ilkelerimizden alarak, her geçen gün daha iyiye giderek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.


 

Profesyonel Destek

Yazılım konusunda ve verdiğimiz tüm alanlarda profesyonel destek sağlayarak, taleplerinize en hızlı ve en kalıcı çözümleri sunuyoruz.

Uzman Ekip

Uzmanlaştığımız yazılım sektöründe çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi bir kuruluşuz

Hızlı Performans

İnventus Bilişim, sektör ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirerek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir.